FIRMOWE SPOTKANIA WIGILIJNE

Firmowe spotkania wigilijne

Firmowe spotkanie wigilijne jest okazją nie tylko do świątecznych życzeń, podsumowań i prezentacji noworocznych planów, ale daje również możliwość podziękowania pracownikom za całoroczną pracę oraz zintegrowania zespołu w szczególnej atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Zorganizujemy dla Państwa w sposób kompleksowy, firmowe spotkanie wigilijne. Oferujemy w pakiecie: uroczystą kolację wigilijną, organizację dodatkowych atrakcji, nocleg i śniadanie.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze tego typu uroczystości oraz wyjątkowa kuchnia.

Każda oferta będzie przygotowana indywidualnie według potrzeb.

 

KOLACJA WIGILIJNA
Proponujemy Państwu skomponowanie własnego wigilijnego menu. Oferujemy bogaty wybór autorskich przepisów naszego szefa kuchni, inspirowanych tradycyjnymi smakami kuchni polskiej. Uroczysty charakter wieczoru dopełni świąteczna dekoracja stołów i wnętrz.

NOCLEGI
Po wieczornej uroczystości i zabawie oferujemy nocleg dla 119 osób w 50 nowoczesnych i funkcjonalnych pokojach. Istnieje również możliwość zamówienia śniadania, które serwujemy w formie bufetu.

 ATRAKCJE DODATKOWE
W uzupełnieniu wieczornej części spotkania zorganizujemy dla Państwa zabawę przy muzyce prezentowanej przez DJ-a. Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty naszego PUB-u.

 

KONTAKT

Kierownik Ośrodka:
Recepcja:
Wioletta Rybińska-Remisz
tel. kom. 510 031 707
tel. kom. 510 031 715
tel./fax 44 710 86 81
e-mail: smardzewice@bc-o.pl