Baza szkoleniowo-wypoczynkowa

INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy znajduje się w Smardzewicach – niewielkiej miejscowości w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego. Obiekt położony jest w sosnowym lesie, nad Zalewem Sulejowskim, zaledwie 150 m od brzegu, na rozległym, ogrodzonym terenie.

POKOJE

Oferujemy nocleg dla 119 osób w 50 nowoczesnych i funkcjonalnych pokojach.

Dysponujemy pokojami 1-, 2- i 3-osobowymi. Posiadamy również 4 pokoje typu studio oraz pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt wyposażony jest w windę.

W standardowym wyposażeniu każdy pokój posiada pojedyncze łóżka, stolik, krzesła, telewizor. W każdym pokoju jest łazienka z kabiną prysznicową, wyposażona w ręczniki. Na terenie całego ośrodka zapewniamy internet WiFi.

pokojecena
typu studio380,00 zł
1-osobowy198,00 zł
2-osobowy250,00 zł
3-osobowy295,00 zł

Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.
Kompleksowe oferty dla grup przygotowujemy indywidualnie.

 

SALE SZKOLENIOWE

INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy to przede wszystkim dobre miejsce na szkolenie.

Posiadamy 7 klimatyzowanych sal szkoleniowych z odpowiednim zapleczem. Możliwa jest dowolna konfiguracja stolików i krzeseł. Na potrzeby spotkań biznesowych i kameralnych konferencji przygotowaliśmy dodatkowo salę szkoleniową VIP.

sale szkoleniowemiejscacena/dzień
Aula951 500 zł
Sala szkoleniowa nr 250750 zł
Sala szkoleniowa nr 135550 zł
Sala szkoleniowa nr 435550 zł
Sala szkoleniowa nr 520350 zł

Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.
Kompleksowe oferty dla grup przygotowujemy indywidualnie.

Wyposażenie sal szkoleniowych: flipchart, ekran przenośny, rzutniki multimedialne, klimatyzacja, stałe łącze internetowe oraz WiFi.

 

OFERTA GASTRONOMICZNA

Dysponujemy salą restauracyjną mogącą pomieścić 120 osób. Naszym Gościom oferujemy śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego oraz serwowane obiady. Istnieje również możliwość zamówienia dań z menu.

Nasza wyśmienita kuchnia łączy tradycyjne polskie dania ze smakami z różnych stron świata. Oferujemy znakomite potrawy dla każdego. W menu, oprócz tradycyjnej strawy, znajdują się dania wegetariańskie. Po zgłoszeniu personelowi ośrodka uwzględniamy także wszelkiego rodzaju diety.

Nasza sala restauracyjna to również miejsce, w którym możemy zorganizować w odpowiedniej oprawie każde przyjęcie okolicznościowe (uroczystości rodzinne, spotkania firmowe). Na każdą z okazji przygotujemy wyjątkowe, indywidualne menu.

 

PUB

Miejsce na wieczornego drinka w klubowej atmosferze… Sala klubowa, połączona z salą bilardową, urządzona jest w nowoczesnym stylu. Możemy dla Państwa zorganizować dyskotekę, imprezę karaoke, kameralny koncert, występ kabaretowy lub wspólne oglądanie relacji z wydarzeń sportowych.

 

DODATKOWE ATRAKCJE

Na terenie ośrodka proponujemy Państwu

  • Wiata grillowa z miejscem na ognisko
  • Taras kawowy i ogródek pod parasolami
  • Oświetlone boisko do siatkówki plażowej oraz boisko trawiaste

W pobliżu znajdują się leśne trasy spacerowe i rowerowe oraz plaża, molo i przystań. Dla Państwa zorganizujemy również wycieczki po okolicy (autokarowe, rowerowe, piesze) i pokażemy liczne atrakcje turystyczne regionu.